Okres testowy w ErpBox - czas na sprawdzenie funkcjonalności programu!

Okres testowy w ErpBox – czas na sprawdzenie funkcjonalności programu!

Popularność sklepów internetowych to znak czasów. Zakupy internetowe stają się nieodłącznym towarzyszem naszych dni. Zamawiane są różne rzeczy. Dostawa prosto pod drzwi to świetne rozwiązanie, wybawienie dziś, w czasach niełatwych dla nikogo.

To pomoc w chwilach gdy jest dużo pracy, istnieje brak ochoty, by poświęcać czas na chodzenie po sklepach i długie wybieranie. Jest to także dobre rozwiązanie w momencie gdy zakupy są duże, ciężkie, a osoba decydująca się na nie – nie dysponuje samochodem, jest nie w pełni sprawna, starsza.

Przez internet często zamawiane są meble, artykuły kosmetyczno – higieniczne, pokarm oraz akcesoria dla zwierząt, wyposażenie pomieszczeń, sprzęty ogrodowe, a także… zakupy spożywcze.

Okres testowy w ErpBox – czas na sprawdzenie funkcjonalności programu

Dla wielu osób podjęcie decyzji o skorzystaniu z programu może okazać się trudne – nie mają one wiedzy, czy będzie dla nich odpowiedni. To właśnie dla nich zostało wprowadzone bardzo ciekawe rozwiązanie: możliwość bezpłatnego przetestowania, sprawdzenie czy ErpBox spełni ich oczekiwania.

W okresie testowym można sprawdzić:

  • funkcjonalność programu,
  • jego dopasowanie do naszych potrzeb,
  • zakres integracji.

Na zdobycie wiedzy, czy ErpBox spełnia wszystkie oczekiwania jest aż 21 dni! W tym czasie można dogłębnie poznać jego możliwości, sprawdzić jakie udogodnienia proponowane są klientom, a także jakie oszczędności (czasowe oraz pieniężne) będą możliwe w chwili gdy podjęta zostanie decyzja o integracji sklepu z ErpBox. Dobrym pomysłem jest także kontakt ze specjalistami, którzy zapewnią “opiekę”, w dogodny i zrozumiały sposób wytłumaczą wszystko, odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości – dowiedz się więcej o programie ErpBox.

ErpBox – wielka pomoc dla osób prowadzących sprzedaż w internecie

O programie ErpBox można pisać wiele, rzecz jasna – w samych superlatywach. Jest to platforma, która z pewnością zapewni osobom zajmującym się sprzedażą internetową wzrost przychodów. Pozwoli także na sprawne oraz szybkie zarządzanie sprawami związanymi z zakupami, wysyłką produktów. Potrzebne informacje dostępne będą w jednym miejscu. Słowem – integracja z ErpBox naprawdę się opłaca!